چه کسانی باید از کاندوم خاردار استفاده کنند؟

منتشر شده در : پزشکی، تغذیه و ورزش تاریخ انتشار: 1395-12-24
چه کسانی باید از کاندوم خاردار استفاده کنند؟
کاندوم ها انواع مختلفی دارند و به دلایل فرهنگی و ... بسیاری از مخاطبان کاندوم ها با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود آشنا نیستند، کاندوم خاردار با خارهای درشت یا ریز و همچنین متوسط یکی از انواع پرمخاطب و محبوب کاندوم هستند. پیشنهاد می کنم با مطالعه این مقاله، در مورد کاندوم های خاردار اطلاعات بیشتری کسب کنید و با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود بیشتر آشنا شوید.

کاندوم خاردار چیست ؟

کلمه «خاردار» شما را گمراه نکند ! خارها در کاندوم های خاردار استاندارد برجستگی های کوچکی هستند که می توانند گرد یا هرمی شکل باشند، این برجستگی های کوچک می تواند در بدنۀ داخلی کاندوم (که با آلت تناسلی مرد در تماس است) وجود داشته باشد یا در بدنۀ خارجی (که با واژن زن در تماس است) قرار داشته باشد و یا البته هر دو ! این خارها برای ایجاد درد در جنس مونث یا خشونت در رابطه جنسی طراحی نشده اند، بلکه آمده اند تا با ایجاد اصطکاک بیشتر، لذت این ارتباط را افزایش دهند. هر چند برخی از کاندوم های خاردار با دارا بودن ارتفاع زیاد، ممکن است ایجاد درد نیز کنند، اما این کار در کاندوم های رایج و برندهای معتبر چندان رایج نیست.

چه کسانی باید از کاندوم خاردار استفاده کنند؟

واضح است که هیچ اجباری یا قانون از پیش تعیین شده ای وجود ندارد ! قطعاً سلیقۀ زوج و زوجه در این جا بسیار مهم است، اما آنها که مایل هستند، احساس فیزیکی در رابطۀ جنسی خود را افزایش دهند، قاعدتاً از مخاطبان کاندوم خاردار هستند.
در فروشگاه کاندوم دات آی آر به عنوان مرکز قانونی و مجاز فروش کاندوم (دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی) تنوع کامل و متنوعی از کاندوم های خاردار وجود دارند. با توجه به موارد زیر کاندوم خاردار مورد نظر خود را می توانید از میان تنوع کامل کاندوم های خاردار فروشگاه کاندوم انتخاب کنید
- میزان شدت رابطه جنسی مورد نظرتان
- سن زوج و زوجه (خصوصاً زوجه) برای روابط جنسی که در آن زوجه جوان است و در روزهای اول زندگی مشترک هستند، استفاده از کاندوم های خار درشت توصیه نمی شود
- سلیقه و تجربیات قبلی

کاندوم های خارداری پیشنهادی فروشگاه کاندوم

کاندوم خاردار درشت و تاخیری کاپوت
کاندوم خاردار رنگارنگ
کاندوم خاردار و تاخیری کدکس
کاندوم خاردار معمولی کدکس