کاندوم خاردار آتش و یخ

تولید کننده: ناچ کدکس Nach Kodex
مدل کالا: Nuch Kodex Hangover Dotted Ice & Fire
موجودی: در انبار
26,000تومان
تعداد:
- +
 
کاندوم خاردار آتش و یخ  12 عددی ناچ کدکس
Nuch Kodex Hangover Dotted Ice & Fire

این کاندوم که با نام «کاندوم خاردار آتش و یخ» به بازار عرضه شده است، از خاص ترین کاندوم هاست. این کاندوم که همچون دیگر کاندوم های ناچ کدکس از لاتکس 100% طبیعی تهیه شده است، در کنار ویژگی 3 لایه بودن که مانع از پاره شدن کاندوم می شود، با دارای بودن سه ویژگی به صورت همزمان، اوج لذت جنسی را در زن و مرد ایجاد می کند. نظرسنجی ها نشان می دهد که تجربۀ استفاده از این کاندوم برای زوج و زوجه بسیار مطلوب بوده است. این سه ویژگی کلیدی در کاندوم خاردار آتش و یخ موارد زیر هستند :

دارای خارهای با اندازه متوسط : خارهای بسیار درشت، نظیر آن چه در «کاندوم فضایی شمشیری» وجود دارد، در برخی از بانوان، خصوصاً بانوان جوان تر که تجربه ارتباطهای جنسی کمتری را داشته اند، کمی سخت است، به همین دلیل خارهای با اندازه متوسط برای این گروه از خانم ها به شدت توصیه می شود، این خارها در عین اینکه باعث افزایش اصطکاک می شود و باعث می شود که زوجه (زن) به اوج لذت جنسی (اورگاسم) برسد، ضمناً اصلاً آزار دهنده نیست و بسیار دلپذیر است. همچنین مرد با افزایش توانمندی در ایجاد رضایت در همسرش، حس قدرت و لذت بیشتری می کند.

دارای احساس گرما (آتش) : بدنۀ کاندوم آتش و یخ به ماده ای بهداشتی آغشته است، که ضمن ایجاد کمی لغزندگی، باعث حس گرما می شود، این حس گرما خصوصاً در مرد بسیار مطلوب و لذت بخش خواهد بود.

دارای احساس سرما (یخ) : همزمان با حس گرما در برخی از لحظات احساس سرما باعث افزایش قدرت در رابطۀ جنسی با همسر می شود و انزال بدون آن که بی حسی ایجاد کند، اندکی به تاخیر می اندازد و این تجربه ای فوق العاده است.

 
مشخصات:
1- لاتکس طبیعی موجود از دیواره خاردار درشت از ابتدا تا انتها تشکیل شده است. 
2- کاندوم با رایحه مطبوع جهت افزایش تمایل به رابطه جنسی
3- احساس همزمان گرما و سرما که تجربه ای متفاوت خواهد بود
خصوصیات: 
تعداد موجود در جعبه: 12 عدد 
مدل لاتکس: خاردار  
ویژگی لاتکس: خاردار دشت 
خاصیت: افزایش تحریک پذیری و افزایش میل جنسی زنان
مورد تایید FDA
ساخته شده با تکنولوژی اروپا و آمریکا
دارای مجوز از وزارت بهداشت

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

متن نمایش داده شده در عکس را وارد کنید: