تجربه ای متفاوت از کاندوم خاردار، با خاردارهای گودلایف

منتشر شده در : مهارت های زناشویی تاریخ انتشار: 2017-07-12
تجربه ای متفاوت از کاندوم خاردار، با خاردارهای گودلایف
برند گودلایف، از برندهای شناخته شدۀ کاندوم می باشد، گودلایف با ارائه انواع کاندومهای معطر، تاخیری و خاردار توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. آن طور که ما از بازار کاندوم مشاهده می کنیم، مشتریان ایرانی تمایل بیشتری به استفاده از کاندوم های خاردار دارند. در این یادداشت از بلاگ سایت رسمی فروش کاندوم Candom.ir پیرامون کاندوم های خاردار اطلاعاتی را به شما خواهیم داد.
اجازه دهید پیش از این که به طور مشخص در مورد کاندوم خاردار گودلایف صحبت کنیم، یک توضیح کلی در مورد کاندوم های خاردار ارائه دهیم. تصور گروهی از جامعه از کاندوم های خاردار، کاندوم هایی با زائده های بسیار درشت و غیر انعطاف پذیر است ! متاسفانه عده ای با انتشار تصاویری در فضای مجازی از کاندوم های خاردار با شکلهای غیرمتعارف به شکل گیری این تصور غلط کمک کرده اند. اگر بخواهیم تصویر درستی از کاندوم های خاردار به شما ارائه دهیم، این کاندوم ها را به سه دسته تقسیم می کنیم :

انواع کاندوم های خاردار

کاندوم های خاردار معمولی : در نام این کاندوم های تنها عبارت خاردار دیده می شود، این کاندوم های دارای بدنه ای با نقاط برجسته کمتر از 1 میلی متر هستند که باعث افزایش اصطکاک محسوس بین آلت تناسلی مرد و بدنۀ واژن در زن می شود و همین اتفاق باعث افزایش لذت در حین رابطه جنسی خواهد شد. این کاندوم ها هیچ آسیبی به زوج و زوجه نمی زند و لذت طرفین را افزایش می دهد و به طور معمول درد آزار دهنده ای برای زوج یا زوجه ایجاد نمی نماید. استفاده از این کاندوم ها به تمام گروه های سنی و افراد توصیه می شود و محدودیت سنی یا سایر محدودیت ها در استفاده از کاندوم های خاردار وجود ندارد.
برخی از کاندوم های خاردار موجود در فروشگاه کاندوم :

کاندوم خاردار رنگارنگ
کاندوم خاردار و تاخیری کدکس
کاندوم خاردار معمولی کدکس


کاندوم های خاردار درشت : عبارت درشت را در نام این کاندوم ها خواهید دید، این کاندوم های شرایط تقریباً مشابهی با کاندوم های خاردار معمولی دارند، یعنی همان نقاط برجسته (Dotted Condoms) در سطح کاندوم دیده می شود، اما ضخامت آنها حدود 1 میلی متر و کمی بیشتر است، که اصطکاک بسیار بالایی ایجاد می کند و ممکن است قدری برای فرد مونث ایجاد درد همراه با لذت کند. استفاده از این کاندوم را برای زوجین جوان توصیه می کنیم. در ارتباط با خانمهای یائسه یا سن های بالاتر از 40 سال این کاندوم های توصیه نمی شود.
برخی از کاندوم های خاردار درشت موجود در فروشگاه کاندوم :

کاندوم خاردار درشت و تاخیری کاپوت
کاندوم خاردار درشت آتش و یخ
کاندوم خاردار درشت و تاخیری کاپوت
کاندوم خاردار درشتو تاخیری گودلایف

کاندوم های فضایی
: کاندوم های فانتزی ممکن است با خارهایی تا 6 میلی متر هم وجود داشته باشند. این کاندوم ها برای زوجه همراه با درد خواهد بود. بهتر است پیش از انتخاب این کاندوم ها، زوجه آمادگی لازم برای چنین ارتباطی را داشته باشد. باید عنایت داشته باشید که ارتباط طولانی مدت با کاندوم های فضایی توصیه نمی شود. بهتر است ارتباط زوج و زوجه با کاندوم فضایی حداکثر تا 15 دقیقه باشد که طرفین به اوج میل جنسی برسند و زوجه نیز پس از پایان ارتباط با مشکلی مواجه نشود.
برای مشاهده تمام کاندوم های فضایی موجود در فروشگاه کاندوم، اینجا کلیک کنید.

برند گودلایف، به دلیل تکنولوژی اش در تولید کاندوم های خاردار، از کاندوم های خاردار محبوب در بازار است.