سفارش های شما در فروشگاه کاندوم چگونه بسته بندی و ارسال می شود؟
فروشگاه کاندوم به عنوان مرکز رسمی فروش انواع کاندوم های بهداشتی دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان، آموزش پزشکی، همواره به حریم خصوصی کاربران و مشتریان اهمیت داده است و از این روی در مراحل مختلف سفارش اعم از پشتیبانی، راهنمایی خرید کاندوم، ثبت سفارش کاندوم و همچنین بسته و ارسال کاندوم ها این موضوع را مدنظر داشته است و کلیۀ بسته بندی های محصولات ارسالی برای مشتریان در فروشگاه کاندوم، محرمانه می باشد.
چه کسانی باید از کاندوم خاردار استفاده کنند؟
کاندوم ها انواع مختلفی دارند و به دلایل فرهنگی و ... بسیاری از مخاطبان کاندوم ها با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود آشنا نیستند، کاندوم خاردار با خارهای درشت یا ریز و همچنین متوسط یکی از انواع پرمخاطب و محبوب کاندوم هستند. پیشنهاد می کنم با مطالعه این مقاله، در مورد کاندوم های خاردار اطلاعات بیشتری کسب کنید و با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود بیشتر آشنا شوید.
انتخاب کاندوم مناسب با سلیقه شما و شریک جنسی تان!
انتخاب کاندوم مناسب یک هنر و مهارت است ! بله، همان طور که برخی افراد را خوش پوش می دانید و سلیقه شان را قبول دارید، یا برای خرید لباس وقت می گذارید باید در انتخاب کاندوم هم دقت نظر داشته باشیم ! متاسفانه برخی به دلیل خجالت یا مسائلی نظیر آن، در انتخاب کاندوم تعجیل می کنند و زمان کافی را صرف نمی کنند. حالا در فروشگاه کاندوم این امکان برای شما فراهم شده است که در منزل و به راحتی در میان انبوه کاندوم ها جستجو کنید و کاندوم متناسب با سلیقه تان را انتخاب کنید! حالا موضوع این است که کدام کاندوم مناسب من است ؟ ادامه مطلب را بخوانید تا در انتخاب کاندوم مناسبتان حرفه ای شوید.
11 آذر روز جهانی ایدز
تقریبا تمامی متخصصین و کارشناسان مسائل بهداشت و درمان معتقدند که بیماری ایدز یکی از چالش برانگیز ترین و وحشتناک ترین نوع بیماری است که چندین سالیست به جان مردم افتاده است.
توزیع کاندوم رایگان در المپیک ریو
در دهکده المپیک شهر ریو برزیل، کاندوم به صورت رایگان توزیع می شود.